Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pračky s bočním plněním

Samsung WW70K5210UW

samsung.jpg

 

 

 

 

 

Cena: 12.999,-

 

 

Úsporná A+++ pračka s unikátními dvířky AddWash, které umožňují přidat oblečení kdykoliv během prací fáze! Kapacita 7 kg prádla a nabízí rychlost 1200 ot./min., 14 programů a 8 speciálních funkcí. O vaše prádlo se postará jako o vlastní - prací buben s výstupními otvory ve tvaru diamantu chrání svěřené textilie před poškozením a je k prádlu maximálně šetrnýPračka Samsung disponuje převratnou technologií Eco Bubble™, která vstřikuje do pracího prostředku vzduch a vodu, čímž ještě před zahájením pracího cyklu vytváří hustou pěnu. Vznikají tak bublinky, které pronikají do prádla rychleji než koncentrovaný prací prostředek. Prádlo tak můžete prát ve studené vodě stejně účinně jako při použití teplé vody, čímž ušetříte energii. Čas naopak uspoříte pomocí programu SuperSpeed, který výrazně zkracuje dobu odstřeďování. Do hodiny je vaše prádlo čisté, aniž by byla ohrožena kvalita praní.

Představte si, že v případě potíží nebudete muset volat opraváře, protože pračka vám sdělí, jak je vyřešit. Nová pračka Samsung je vybavena inovativní technologií Smart Check. Tato technologie rozpoznává a diagnostikuje chyby v jejich počáteční fázi a poskytuje snadná řešení. Tak to dopadne, když si domluví rande chytrá pračka s chytrým telefonem. 

 

Philco pl162m

philco-pl-162-m_i183355.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Cena: 4.990,-

 

Energetická třída A++, Náplň 6 kg, Maximální otáčky 1000 za minutu, Hlučnost praní 59 dB, Hlučnost odstředění 74 dB, Odložený start.

 

LG F62J6WY1W 

lg.jpg

 

 

 

 

 

 

Cena: 11.999,-

Energická třída A+++ ve SLIM provedení. Kapacita prádla 6,5 kg, 1200 ot./min, 10 let záruka na motor, možnost přidání prádla během praní. Pračka je uzpůsobena také na Parní dětskou péči.  Bezkartáčový Inventer Direct Drive motor je připojený přímo k bubnu a je naprosto spolehlivý a skutečně tichý.

 

Whirlpool AWSX 63013

whirlpool.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Cena: 6. 999,-

Pračka s technologií 6. smysl Colours pojme až 6 kg prádla, nabízí 18 různých pracích programů. Využitím funkce Colours 15° spolu s programem 6. smysl vyperete prádlo i při snížené teplotě 15°C stejně dobře, jakoby bylo prané na 40°C. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář